Şifreniz yoksa boş bırakın.
ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Çet

Çet

Yeni insanlar ile ücretsiz bedava çet yapabileceğiniz cet sitesi ücretsiz çet siteleri hemen çetleşmeye başlayın yeni arkadaşlıklar dostluklar kurmaya başlayın.

Binlerce kişi aynı anda online cet yapabildiği ve tanıştığı çet sitesi sizlere ücretsiz sunuyoruz. Çet odaları özel veya genel #çet kanalı üzerinden sohbetler gerçekleşmektedir. Sohbet servisimizde yapılan sohbetler tamamen şifreli kodlanmış alt yapısıyla gizliliğinize önem vererek dizayn edip editletik.

Çet ya da muhabbet; dostça, arkadaşça konuşmak, hasbihal, söyleşi, yârenlik, hasbihal etmek anlamına gelir. Türkçeye Arapçadan geçmiştir. Bir yazı türü olan sohbet cet ise; bir yazarın günlük olaylarla ilgili duygu ve düşüncelerini, okuyucusuyla konuşuyormuş gibi anlattığı yazı türüne “sohbet” denir. Buna benzer tamamen karşılıklı yazışarak sesli veya görüntülü sanal ortamda yapılan konuşmayada çet diyebiliriz.

Sitemizde yer alan sohbet odalarımızdan istediğinize giriş yaparak kesintisiz sohbete başlayabilirsiniz. Keyifli ve güvenilir sohbet denildiği zaman ilk akla gelen isim olan sitemiz sohbet sektörünün en çok beğenilen sitelerinden biridir. Her bireyin huzurlu, öz güvenli ve seviyeli sohbetetmesini amaçlayan sitemize ücretsiz olarak üye olabilir ve mobil chat hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Sıcak ve samimi bir ortamda keyifli anlar geçirerek yalnızlığınıza son verebilirsiniz.

Kaliteli Çet Siteleri

Sitemizde bedava sohbet, yarışma, radyo, kelime, oyun, oxm gibi odalar açılmıştır. Bu odalardan istediğinize girerek cet edebilirsiniz. Bu odalardan birini seçerek en alt kısımda yer alan boş kısma kullanıcı adınızı yani takma adınızı yazarak sohbete giriş yapabilirsiniz.

Sitemizde özelden konuşma hizmeti sayesinde sadece iki kişi de sohbet edebiliyor. Bunun için özelden konuşmak istenen kişinin ismi üzerine çift tıklanması ve mesajın yazılması yeterli. Özel sohbetlerde iki kişi dışında kimse yazılanları göremez.

Güvenli Sohbet Çetleşme Ortamı

Cet odaları insanlara kötü bir izlenim bırakmış olabilir, sosyal hayatınızı internet üzerinde geçirmenizi sağlıyor olabilir ama bu çoğu zaman böyle değil, hem internet üzerinde gezinip hemde sosyal ortamınızı da bir ara tutabilen yürüte bilen birisi olmalısınız.

Yani şunu dile getirmek istiyorum çoğu zaman internet üzerinde gezinip durmayınız gerçek hayatta olmanız gerektiğini, işinizin olduğunu belkide bir aile sahibi olduğunuzu göz önünde bulundurmamanız gereklidir. Söylemek istediğim şu ki; sanal dünyayla gerçek dünyayı birbirine karıştırmamanız da fayda var.


Yazar: Emre

Yayınlanma Tarihi: 12-02-2021

Kategori: Sohbet Odaları

Görüntüleme: 188 Defa

Bir cevap bırakın.