Şifreniz yoksa boş bırakın.
ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

İspanya Sohbet Odaları

İspanya Sohbet Odaları

İspanya Sohbet Odaları arayışları

İspanya sohbet Odaları ispanyolca becerilerini geliştirmek isteyen İngilizce konuşanlar ve İngilizce becerilerini geliştirmek isteyen İspanyolca konuşanlar içindir. mobil sohbet ortamına çok aşina olan kişiler, bu sohbet odalarını görünüşte biraz ilkel bulacaktır. Hiç denetlenmiyor, ancak konuşmak istemediğiniz birini ‘görmezden gelmek’ kolaydır. Genel olarak konuşursak, burada dil becerilerini geliştirmek isteyen insanlar bulacaksınız. İki dilli doğası nedeniyle (her şeyi hem İngilizce hem de İspanyolca olarak bulacaksınız), ideal bir ‘daldırma deneyimi’ değildir. Ancak, pratik yapabileceğiniz birkaç arkadaşınızla buluşacak bir yer arıyorsanız ve fırfırlar umurunuzda değilse, burası web’in ideal bir küçük köşesi.

Kızlarla İspanya Sohbet Odaları

Oturma odanızdan hiç çıkmadan bir değişim öğrencisi olun. kızlarla sohbet odaları , dil ortaklarını eşleştirmeye adanmıştır. Kesinlikle çok uluslararası bir havası var, bu yüzden bu, İngilizce’yi akıcı bir şekilde konuşamayan ancak İspanyolca öğrenmek isteyenler için ideal bir yer. Bu sitenin güzel bir özelliği, akıcı olduğu dil(ler)e ve sizin dilinizi öğrenmek isteyen kişilere göre birini bulmanızı sağlayan gelişmiş bir aramadır. Diğer arama özellikleri arasında yaş, uyruk ve cinsiyet bulunur.

Yerli Konuşmacılar için İspanya Sohbet Odaları

Bu sohbet odaları, anadili İngilizce olanlar veya ileri düzeyde akıcı konuşanlar içindir. Diğer herhangi bir aktif sohbet odalarında bulabileceklerinize benzerler, tek fark konuşmaların İspanyolca olmasıdır. Burada çok fazla dil veya kültür sorusu sormanın uygun olduğunu düşünmeyin – bu tür şeyler öğrenmeye yönelik sohbet odalarından birine daha uygundur. Ancak, ispanya sohbet odalarında siyaset, toplum ve aradaki her şey hakkında sohbet etmek istiyorsanız, bu sohbet odaları harika seçenekler sunuyor.

Ücretsiz İspanya Sohbet Odaları

İspanya sohbet odaları ‘herkes, her yerde’ mottosuyla oluşturulmuş ücretsiz bir sohbet ortamıdır. Sloganına sadık kalarak çeşitli dillerde çok çeşitli konular için sohbet odaları sunar. Bu sosyal sohbet sitesinin özelliklerine ek olarak, Facebook veya Twitter hesabınıza bağlayabilirsiniz. Sitenin büyük bir kısmı İngilizce olsa da, sol taraftaki ‘diller’ bölümüne giderseniz seçeneklerden biri olarak İspanyolca’yı bulacaksınız. İspanya sohbet odaları, mobil sohbet etmek isteyenler için her şeyi kapsar, bu nedenle mantıklı bir şekilde, herhangi bir konu gider.


Yazar: Emre

Yayınlanma Tarihi: 06-07-2021

Kategori: Chat Siteleri, Sohbet Odaları

Görüntüleme: 72 Defa

Bir cevap bırakın.